#2019-02-06 03:20:14 

szczur

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Lubin

Wiek: 38

Czesc i czołem wszystkim :D mam takie pytanie do forumowiczów, ktorzy maja w swojej szafie buty Adidas Tubular, czy według was są to buty ekstrawaganckie? tak twierdzi moja dziewczyna i sam już nie wiem kupowac czy nie!
#2019-02-06 06:13:15 

nektarynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Kępno

Wiek: 50

A skąd w ogóle takie pytanie, mój chlopak ma takie buty i bardzo mi się one podobają sama bym sobie chętnie takie kupila, ale mam troche za mała noge, bo ponieważ są to buty męskie zaczynają sie od 41-42 z tego co pamietam, więc naprawdę szczerze polecam ci buty Adidas Tubular opinie o tych butach poczytasz m.in. na blogach omawiających odziez i akcesoria sportowe, internauci chwala przede wszyskim ich jskosc wykonania.
#2019-02-06 07:10:31 

Pablo

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Konin

Wiek: 23

ide o zakład, ze chodzi o ten bordowy kolor, ale nie wydaje mi się, zeby był on zbyt ekstrawagancki, bo przeciez nie jest to jakas krwista czerwień, ale powiem ci ze naprawdę wygodnie się je nosi i maja dobry bieżnik choc noszę je od niedawana, szczerze polecam.
#2019-02-06 07:18:37 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

A jeśli mielibyście polecic młodziezowe buty piłkarskie, to jakie?
#2019-02-06 09:20:47 

Machiavelli

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Lipno

Wiek: 26

To zalezy czy chodzi o korki na murawę czy popularne halówki, ale sprawdz obuwie Nike Hypervenom opinie na temat tych butów sa bardzo, ale to bardzo pozytywne, co na stronie https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/ ptwierdza wielu uzytownkow sieci, ktorzy szukali butów dla swoich pociech, ktore chcialyby isc w ślady Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego.
#2019-02-06 10:44:53 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Potwierdzam, to idealne buty dla młodych piłkarzy grajacych na boiskach, a do tego maja wyjątkowo przystepną cenę jak na buty markowe, bo jak zamówiłam je online w sklepie internetowym i płacilam gdzies ok. 130 złotych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015