#2017-12-06 02:15:40 

drukarka

Użytkownik

Hej wszystkim prosze wszystkich ,którzy zobaczą ten wpis na forum i będa mogli jakis swój element dołożyc do niego to znaczy będzie mógł pomóc o wpsiy oczywiście. Tematem ,tego forum będzie dj na wesele. Jeśli znacie kogoś zabawowego i godnego polecenia to piszcie, piszcie.
#2017-12-06 03:37:13 

Marlenka

Użytkownik

Hej ja myślę ,że mogę ci pomóc. Z nam dj ,który funkcjonuje w tym biznesie od 1990 roku więc w organizowaniu ,tego typu imprez ma duże doświadczenie po to przecież prawie trzydzieści lat. Specjalizuje się w organizowaniu osiemnastek, wesel właśnie, studniówek, wszelakich imprez okolicznościowych, karnawałowyc jakiś eventów oraz imprez typowo firmowych również. Tutaj podaje ci linka do strony tego dj we Wrocławiu na wesele: http://www.tomaszkoczorowski.pl/dj-na-wesele.html.Zobaczysz ,że zorganizuje ci niezapomniane chwile w ten najpienknięjszy dzień twojego życia. Jakbys miała jeszcze jakies pytania na temat ,tego dj to pisz śmiało. Pozdrawiam ciepło.
#2017-12-06 03:58:18 

Rozgadana

Użytkownik

Cześć wszystkim ja także mam pozytywne zdanie na temat Tomka dj. Wiem ,że organizował on wielu moim znajomym różne imprezy oraz impreze w hotelu w ,którym pracuje mój kuzyn. Wszyscy zawsze bardzo pozytywnie wypowiadali się na jego temat dlatego też sądze ,że będziesz bardzo zadowolona.
#2017-12-06 04:13:48 

drukarka

Użytkownik

Hej dziękuje ,a właściwie to mam jedno pytanie jaki ma cennik ,takich imprez?
#2017-12-06 05:27:06 

Marlenka

Użytkownik

Hej, hej tak właściwie to na jego stronie z tego co pamiętam jest zakładka z cennikiem. W sumie dokładnie nie pamietam ile ,ale tak na kieszeń normalnego Polaka jest okej.
#2017-12-06 08:01:18 

nektarynka

Użytkownik

Ja chciałam napisać i bardzo polecic ci tego dj na pewno będziesz zadowlonona. Cała nasza rodzina ( a mówię ci jest nas nam trochę) korzystamy z jego usług ilekroć trafia się jakaś okazja ,czy to na przykład ślub kogoś właśnie, komunia osiemnaste urodziny i inne tego typu wydarzenia zawsze są oblegane. Jest sympatyczny jeśli chodzi o muzykę to serwuje według preferencji zamawiających ,czyli nas. Kończąc moją wypowiedz jest to zdecydowanie osoba godna zaufania i polecenia. Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!
#2017-12-06 09:08:25 

drukarka

Użytkownik

Chciałam wam wszystkim Kochani serdecznie podziękować za wasze wpsiy bardzo a,le to bardzo mi pomogliście. Ściskam mocno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015