#2017-11-17 02:05:43 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

Witajcie. Jestem facetem i na tym się nie znam, więc liczę na pomoc z Waszej strony. Zastanawiam się, czy możecie polecić jakiś sklep, w którym kupię wszystkie produkty na wyprawkę dla malucha. Niedługo moja dziewczyna rodzi i przyznaję, że nie bardzo chcę ją teraz ciągnąć po sklepach. Powiedzcie, co przyda się takiemu maluchowi i nam rodzicom :)
#2017-11-17 03:42:51 

Pablo

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Konin

Wiek: 23

Trochę późno zabieracie się za tą wyprawkę! Moja żona kompletowała już wszystko na 3 miesiące przed planowanym porodem.
#2017-11-17 04:02:01 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

Niektórzy wolą kupować wszystko chwilę przed porodem i nie ma w tym nic złego. W sklepach internetowych możesz przecież bez problemu skompletować całą wyprawkę i zajmie Ci to zdecydowanie mniej czasu niż jeżdżenie po sklepach.
#2017-11-17 05:48:55 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

Dokładnie jestem tego samego zdania. Tylko powiedzcie, co mam kupić? Chciałbym sam się tym zająć, żeby dziewczyna nie musiała się już przejmować tylko proszę o pomoc :)
#2017-11-17 07:25:31 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Twoja dziewczyna to prawdziwa szczęściara! Może pomyśl o jakiś rzeczach do pokoju dziecięcego? To na pewno sprawi jej niespodziankę. Jakiś ładny przewijak, kocyk dla malucha - to na pewno będzie potrzebne. Sprawdź sobie tu: https://wyprawkowy.pl/inne-99 masz szeroki wybór takich produktów, więc na pewno wybierzesz coś dla Was. Poza tym jest tu dostępnych wiele produktów, które przydadzą się młodej mamie i dziecku, więc poszukaj czego Wam potrzeba.
#2017-11-17 09:36:50 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

Mam z tego sklepu kilka kocyków polarowych i welurowych i są naprawdę super! Miękkie, delikatne, więc idealnie sprawdzą się dla każdego malucha.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015