#2017-09-14 23:05:15 

Nikiel

Użytkownik

Zależałoby mi by kupic cos co sprawiłoby że moja kobieta byłaby naprawdę taka otwarta dla mnie. Bo jej się to rzadko zdarza. Jakie polecacie środki podniecające kobietę?
#2017-09-15 00:12:53 

szczur

Użytkownik

Prawda jest libido u kobiet bywa naprawdę zmienne. Moja kobieta po ciąży zupełnie się zmienila. Praktycznie non stop gada o dziecku i o niczym więcej. Tak jakby się zupełnie na tym sfiksowała. Tez myslalem o środkach podniecających kobietę ale nie wiem czy bym ja przekonał.
#2017-09-15 01:39:07 

PikoPiko

Użytkownik

No faktem jest ze co jak co ale jednak z kobietami trzeba rozmawiać. Moja przyznałą ze chce kupic środki podniecające kobietę choć na razie to w fazie testowwszytsko jest. Ale ogólnie stała się mniej wybuchowa no i wybrałem dla niej coś stąd https://intymnosc.pl/pl/81-libido-u-kobiet jak chcesz to tez sobie cos poszukaj i popatrz. Tam maja tez lubrykanty bo może to kwestia braku odpowiedniego nawilżenia jest.
#2017-09-15 04:18:56 

Pablo

Użytkownik

Jeśli chodzi o kobiety to nie rozumiem ich i nie zamierzam zrozumieć i jako zyje mi się lzej : P
#2017-09-15 06:45:48 

PikoPiko

Użytkownik

Teraz są środki na wzmocnienie erekcji dla mężczyzn tak samo. Bo dziś to żaden wstyd by z takich rzeczy korzystać tym bardziej ze sa poważniejsze problemy. Fajnie jest moc się kochac z kobietą dłużej i jednocześnie mieć jeszcze lepszy orgazm. I często w takich suplementach diety jest żeń szeń. Choć suplementów diety na potencję nie brakuje to jednak trzeba pamietac ze nic nie zastapi nam szczerej rozmowy.
#2017-09-15 07:27:50 

Nikiel

Użytkownik

Dzieki za pomysły mam nadzieje ze teraz cos uda mi się ogarnąć :)
#2017-09-15 08:13:26 

szczur

Użytkownik

Zadbaj o atmosferę w związku możesz przecież sprobowac ja czyms zaskoczyć. Ona powinna się wtedy bardziej emocjonalnie otworzyć na ciebie.
#2017-09-15 11:04:23 

PikoPiko

Użytkownik

Na intymnosc.pl masz wiele roznych afrodyzjaków które tez możesz kupic. To jest wg mnie dobrze wyposażony sklep erotyczny online no i co ważne jak wysylajapaczke to w taki sposób ze jest dyskretnie. Maja tez ciekawe gadżety erotyczne dilda wibratory dla par tez dlaczego by nie : ) bo kto nam zabroni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015