#2017-09-12 00:53:23 

Pyskata

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Chorzów

Wiek: 32

Od wielu lat kupuję żywe choinki i zawsze jak przychodzi czas aby je wyrzucić jest mi ich bardzo żal. Dlatego w tym roku postanowiłam, że już nie kupię ciętej lecz w doniczce a wiosną posadzę ją w ogrodzie. Do tego samego namówiłam kilka osób z rodziny i obiecałam, że odbiorę od nich drzewka po świętach. Można gdzieś kupić takie drzewka? Może jak kupię kilka to będzie taniej.
#2017-09-12 02:05:21 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

Mam podobnie i mimo tłumaczeń rodziny, że przecież hodowano drzewko po to aby je ściąć i tak przez kilka dni nie mogę zapomnieć o tym, że takie biedne wylądowało pod śmietnikiem.
#2017-09-12 02:59:03 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

Ale macie dylematy. Kupcie sobie sztuczną i zapach do tego i zgłowy. Nie będziece cierpieć.
#2017-09-12 03:18:56 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

Ale to nie ten sam klimat a zapach to sama chemia i można sobie nim zrobić krzywdę. Wracając do tematu – jak wygląda jodła kaukaska?
#2017-09-12 03:27:50 

Pyskata

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Chorzów

Wiek: 32

Jest to drzewko w kształcie przypominające wąski stożek co ważne zwłaszcza przy małych mieszkaniach, ma dość długie, błyszczące i gęste zielone igły z odrobiną białego na spodzie, no i nie kłuje.
#2017-09-12 06:17:00 

PikoPiko

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 34

Skoro szukacie jodły kaukaskiej w donicy to duży wybór mają tu: http://abcmosty.pl/oferta/jodla-kaukaska, wystarczy się skontaktować i zamówić. Przedsiębiorstwo prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Drzewka są odpowiednio prowadzone i wolne od szkodników i na pewno każdy u nich znajdzie to czego szuka.
#2017-09-12 07:30:02 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

A jakie jeszcze inne drzewka mają? Może prowadzą też sprzedaż drzew na nasadzanie. Mamy spory ogród i chciałam stworzyć grupę kolorowych iglaków. Widziałam kiedyś u koleżanki coś takiego i bardzo mi się podobało.
#2017-09-12 09:54:11 

PikoPiko

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 34

To może zdecyduj się na świerk serbski uprawa jego jest bardzo prosta bo nie ma specjalnych wymagań a jest wyjątkowo ozdobny. Przede wszystkim ma bardzo gęsto rozłożone gałęzie niemal od samej ziemi więc sprawia wrażenie kolumny. Igły ma zielone i błyszczące, a ich spód ma barwę szarą do niebieskiej. Szyszki także są bardzo dekoracyjne. Więcej o nim możesz się dowiedzieć z tej strony: http://abcmosty.pl/oferta/swierk-serbski. Warto mieć go w swoim ogrodzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015