#2017-08-07 05:50:00 

huczna!

Użytkownik

Co prawda nie mam parki, ale i tak bardzo mocno zastanawiam się nad tym ile kosztuje wózek dla bliźniaków? Pierwsze co przuchodzimo do głowy to to, żę musi być chyba sporo droższy od tradycyjnego wózka, bo to jednak pojazd nie dla jednego, a dla dwóch pasażerów. Mam rację?
#2017-08-07 06:15:37 

Marlenka

Użytkownik

No tak nie do końca, bo jak się okazuje, faktycznie parę groszy jest to droższy wózek, ale nie należy tego mnożyć przez dwa. Geenralniewóżek dla bliźniaków ma tą samą ramę nośną i tylko więcej miejsca do siedzenia jest potrzebne. Za kilka stówek można taki wózek wybrać, żę wszyscy na mieście się będą oglądać :)))
#2017-08-07 06:31:02 

huczna!

Użytkownik

No w przypadku bliźniaków to masz zagwarantowane bez względu na to jak będzie wyglądał Twój wózek :))) Tak już po prostu jest, że to co raczej odbiega od normy to przyciąga wzrok innych z tak zwanego urzędu :)))
#2017-08-07 07:35:12 

PikoPiko

Użytkownik

Co do ceny wózków dla bliźniaków to wydaje mi się, że jak kupowaliśmy dla swoich chłopaków to nieco ponad 500 złotych płaciliśmy tutaj http://dzieciecewyprawki.pl/18-wozki-blizniacze, ale stałej ceny raczej nie ma, bo i modele się ciągle zmieniają i wyposażenie. W każdym razie tutaj kupiliśmy wózek dla bliźniaków cena była po prostu najlepsza...
#2017-08-07 09:14:50 

Machiavelli

Użytkownik

My kupowaliśmy, bo i cena nam odpowiadała i bardzo duży wybór był, a raczej wybredni z małżonką jesteśmy. A w tradycyjnej sprzedaży to wybór praktycznie żaden, bo w większości sklepów to raczej solówki są w codziennej sprzedaży.
#2017-08-07 11:20:31 

Nikiel

Użytkownik

Dlatego też i pytanie o ceny :))) Ceny według mnie są porównywalne, bo można i za kilkaset złotych kupić, a jak ktoś ma wygórowane oczekiwania to i ponad tysiąc nie wystarczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015