#2017-06-05 00:37:04 

bored

Użytkownik

Witam, mam takie pytanie gdzie w Rybniku dostanę dobrej jakości szambo betonowe? Niestety u mnie nie ma kanalizacji i bez szamba się nie obędę. Może ktoś już kupiował i może mi polecić jakąś firmę?
#2017-06-05 01:20:51 

Rozgadana

Użytkownik

Tak, to nie tylko Twój problem. Jeżeli chodzi o szamba betonowe Rybnik ma kilka godnych polecenia firemek. Ja kupowałam tutaj http://rybnik.fabeton.pl/. Jestem zadowolona, szambo nie przecieka, nie robi mi się kałuża po deszczu. szambo jest betonowe i wykonane z jednego odlewu, a to chyba ma wpływ na szczelność. Od zewnątrz były impregnowane. Jak zamówiłam to przyjechali i zrobili w ciągu jednego dnia, więc podsumowując firma jest godna polecenia.
#2017-06-05 03:47:14 

raper

Użytkownik

Dzień dobry, mam takie pytanie czy ta firma obsługuje tez Górę Kalwarię? Coś mi się kojarzy ale nie jestem pewien.
#2017-06-05 05:39:32 

Żmija

Użytkownik

Tak, oczywiście. Sprawdzałam gdzie mają szamba betonowe Góra Kalwaria też jest obszarem ich działania. Tutaj masz konkretnego linka http://gora-kalwaria.fabeton.pl/. I tak jak koleżanka już wspominała bardzo szybki montaż, jak zamówisz, to od razu przyjeżdżają i stawiają. Bardzo wygodne. Szambo ma wysoką wytrzymałość na obciążenia. I ceny też mają konkurencyjne.
#2017-06-05 07:06:10 

Cukiereczek

Użytkownik

A czy to jest wiarygodna firma?
#2017-06-05 07:15:20 

Żmija

Użytkownik

Jasne, możesz sprawdzić w KRSie działają już od wielu lat na Polskim rynku i jak na razie nikt nie zgłaszał żadnych reklamacji.
#2017-06-05 09:15:21 

Cukiereczek

Użytkownik

Aha to dzięki za info, przyda się. Z jednej strony to jest masakra, ze w takich dużych miastach ludzi w niektórych miejscach żyją bez kanalizacji, ale dobrze że chociaż można liczyć na dobrej jakości szamba. Moi rodzice mieszkali w domku i mieli kanalizację, a to były czasy komuny. Z jednej strony to jest wstyd, ze miasto nie potrafi zapewnić podstawowego dostępu do kanalizacji wszystkim mieszkańcom. Zdecydowanie coś jest nie tak.
#2017-06-05 12:07:22 

Żmija

Użytkownik

Może i tak, :) Na pewno lepiej by było jak by się za to wzięli. Nie dobrze to robi wizerunkowo. jak chcą żeby ludzie tu chcieli mieszkać to musza się bardziej postarać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015