#2017-05-08 18:25:49 

Mózgownica

Użytkownik

Cześć, szukam osoby, która zrobi mi w ekspresowym tempie tłumaczenie na język angielski, bardzo zależy mi na czasie, z tym, że tekst jest napisany dość ciężkim językiem, dużo terminów specjalistycznych, neologizmów, chciałabym, żeby ktoś to zrobił naprawdę dobrze i zachował klimat całego tekstu, ktoś może polecić jakiegoś dobrego tłumacza?
#2017-05-08 21:14:39 

Machiavelli

Użytkownik

spróbuj z tłumaczami internetowymi, teraz jest ich sporo i całkiem nieźle radzą sobie z takimi tłumaczeniami, no i też zaoszczędzisz sporo na czasie
#2017-05-08 22:50:34 

Marlenka

Użytkownik

dokładnie, poza tym są programy, które tłumaczą ci tekst, na pewno szybciej niż jakieś biuro tłumaczeń
#2017-05-09 00:51:04 

Mózgownica

Użytkownik

dzięki, ale jednak zależy mi na tym, żeby było to biuro, doświadczony tłumacz, ja nie znam aż tak dobrze angielskiego, więc nie będę w stanie dokładnie sprawdzić programu, czy zrobił mi tłumaczenie poprawnie, czy są jakieś błędy, dlatego zależy mi na zaufanym tłumaczu
#2017-05-09 01:33:17 

Żmija

Użytkownik

jeśli szukasz kogoś kto zrobi tłumaczenie ekspresowe na angielski sprawdź tu: http://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-ekspresowe, słyszałam sporo dobrych opinii o tym biurze, ekspresowo tłumaczą zarówno teksty zwykłe jak i te uwierzytelnione, tematyka jest dość szeroka, są w stanie w bardzo szybkim tempie dokonać tłumaczenia tekstu o dowolnej tematyce
#2017-05-09 02:32:20 

Mózgownica

Użytkownik

a możesz powiedzieć coś więcej na jego temat? Poradzą sobie z trudnym tekstem do tłumaczenia?
#2017-05-09 04:20:09 

Żmija

Użytkownik

niestety nie pomogę ci, bo nie korzystałam z ich usług, więc nie wiem jak tłumaczą, ale wejdź na ich stronę, bo tam opisują swoją ofertę i piszą co i jak
#2017-05-09 07:01:55 

Rozgadana

Użytkownik

ja korzystałam z usług biura tłumaczeń gk, dokładnie tego, o którym mówi osoba wyżej, są świetni, szybkie tłumaczenia, dokładne, nie musisz potem sprawdzać czy faktycznie nie ma żadnych błędów, można im zaufać
#2017-05-09 08:38:34 

nektarynka

Użytkownik

to prawda, zgadzam się z poprzedniczką, są naprawdę świetni, profesjonalni, kompetentni, tłumaczenia robią szybko i do tego dokładnie, nie musisz się martwić o to, czy będzie zachowany klimat tekstu, czy znają odpowiedniki neologizmów itd., tłumacz ma ogromne doświadczenie, korzystałam z ich usług już wiele razy i nigdy się nie zawiodłam, do tego mają całkiem atrakcyjne ceny, polecam całym sercem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015