#2017-04-25 05:18:03 

raper

Użytkownik

Cześć! Już jakiś czas prowadzę sklepik internetowy z częściami do komputerów i laptopów. Jak można się domyślać niektóre elementy wymagają porządniejszego zabezpieczenia i tu pojawia się pytanie jakiej taśmy pakowej używać żeby mieć pewność że nic sie nie rozleci w transporcie a jednoczesnietroche zmniejszyć koszty przesyłek?
#2017-04-25 05:53:57 

Rozgadana

Użytkownik

Może warto zmienić firmę kurierską na taką która bardziej dba o przesyłki?
#2017-04-25 06:40:38 

deep

Użytkownik

To nic nie zmieni, bo standardy są w kazdej firmie prawie takie same. Może lepszym pytaniem byłoby gdzie kupować taśmy, bo szczerze to ja wydaję grosze na takie rzeczy. Od początku działalności zamawiam wszystko przez internet tutaj: http://ebordi.pl/towar/lista/51/tasmy-pakowe- i nie narzekam ani na ceny ani na jakość. Nawet niedawno trafiłem na podobny sklep który uświadomił mi ile rocznie oszczedzam..
#2017-04-25 08:32:08 

bored

Użytkownik

Wszystko byłoby super, gdybym mógł zamawiać u nich wszystko czyli folie bąbelkowe, taśmy samoprzylepne i kartoniki.
#2017-04-25 09:02:03 

deep

Użytkownik

No to już nie wiem w czym problem bo możesz u nich zamówić wszystko co niezbedne do robienia porządnych paczek. Taśmy samoprzylepne masz między innymi tu - ebordi.pl/towar/lista/18/tasmy-samoprzylepne. Ceny jak sam widzisz są bardzo atrakcyjne a jakość z górnej półki. Wystarczy przejrzeć asortyment a na pewno wszystko się znajdzie. W razie pytań pisz śmiało, pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-25 10:19:23 

raper

Użytkownik

Sory, bo ja myślałem że oni tylko taśmy pakowe sprzedają. Wiesz ze jest dużo sklepów które specjalizują się wąsko w jednym produkcie stąd moja odpowiedź. Dzięki za pomoc, rzeczywiście wszystko można u nich zamówić i to w o wiele lepszych cenach niż dotychczas miałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015