#2017-03-27 07:46:58 

Mózgownica

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Koszalin

Wiek: 39

hej. Normalnie masakra się stała. Miałam wypadek samochodowy i mój samochód jest do kasacji. Chłopak mówi, że najlepiej będzie, jak do skupu aut go oddam i będę mogła naprawdę jeszcze coś na tym zyskać, żeby sobie do innego auta dołożyć. Jaki skup aut wybrać? Zna się ktoś tu na tym?
#2017-03-27 09:44:55 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

No jasne, chłopak Ci dobrze mówi. Pewnie, że warto skorzystać z takiej opcji. Sprzedać go już pewnie nie sprzedasz, ale do takiego skupu to warto oddać, bo dostaniesz o wiele więcej niż na złomie i problem z autem się rozwiąże.
#2017-03-27 11:14:31 

Machiavelli

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Lipno

Wiek: 26

Ja Ci propnuje, żebyś weszła na http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-we-wrzesni/ to jest dobry skup aut Września na pewno Ci nic lepszego nie zaoferuje. A oni wezmą auto, sprzedadzą, podpiszą z Tobą umowę i dostaniesz od razu pieniążki :)

#2017-03-27 11:27:02 

Mózgownica

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Koszalin

Wiek: 39

Bardzo Wam dziękuje chłopcy, mam nadzieję, że rzeczywiście to wszystko będzie tak prosto wyglądało jak mówicie i będę zadowolona z tego, że się udało tak to załatwić. Więcej nerwów z tym wszystkim niż to potrzeba, a jednak z autem trzeba cos zrobić no nie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015