#2017-03-14 23:58:11 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

Pomyślałem że was zapytam bo nie mam kogo się poradzić kto znałby się na zabawkach a chcę kupić coś fajnego 6 letniej bratanicy. Upatrzyłem figurki My little Pony bo są w moim odczuciu bardzo dziewczęce a pamiętam z czasów dziecinnych że dziewczynki bardzo lubiły bawić się kucykami i konikami wiec chyba bedzie to dobry prezent? Jak uważacie?
#2017-03-15 02:39:42 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

Jak byłam dzieckiem to bardzo lubiłam się bawić kolorowymi kucykami ;]. Strasznie trudno było wtedy je dostać, jak któraś miała 2 to już rządziła na podwórku. Pomysł na prezent bardzo fajny, na pewno się spodoba bo jest to jedna z tych zabawek która się nie zestarzała tak jak klocki. Jak bedziesz szukał sklepu to zajrzyj tu - http://www.ebambini.pl/Kucyki-c1508. Mają duży wybór zestawów z kucykami My Little Pony figurki są o wiele tańsze niż w innych sklepach wiec bedziesz mieć źródło dobrych prezentów na pewien czas :)
#2017-03-15 05:36:44 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

Dziękuję ci bardzo za odpowiedź :). Takiego sklepu potrzebowałem.
#2017-03-15 06:39:47 

Pyskata

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Chorzów

Wiek: 32

Stosunkowo często kupuję na http://www.ebambini.pl/ bo mają oryginalne najnowsze zabawki w konkurencyjnych cenach. Poza tym szeroki asortyment i tania wysyłka a jak chcesz zrobić komuś prezent z terenów Warszawy to dostarczają za darmo. Szczególnie przydatna opcja jak byłam za granicą i robiłam prezenty dzieciakom z rodziny. Strasznie się cieszyły jak dostawały nowe zabawki od cioci w tempie ekspresowym :D
#2017-03-15 07:39:40 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

To w jaki sposób ta przesyłka jest dostarczana? Jakaś nowa firma kurierska?
#2017-03-15 08:26:28 

Pyskata

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Chorzów

Wiek: 32

Oni sami się tym zajmują. Moim zdaniem dużo to mówi o podejściu do klienta bo nigdzie nie spotkałam się z podobną usługą.
#2017-03-15 09:55:41 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Siemka, na ebambini.pl można dostać w zasadzie wszystkie najmodniejsze zabawki dla dziewczynek i chłopców. Sklep faktycznie jest niedrogi i bardzo przyjaźnie nastawiony do klientów chociażby ze względu na darmową dostawę na terenie Warszawy niezależnie od wielkości zamówienia. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami bo dla mnie to najlepszy sklep w mieście :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015