#2017-03-15 04:36:53 

nektarynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Kępno

Wiek: 50

Prosze o polecenie solidnych i tanich kół łańcuchowych. Najlepiej bedzie jesli podacie namiary na sprawdzony i niedrogi sklep a ja już z pomocą osoby która się zna wybiorę co trzeba. Serdeczne dzięki za zrozumienie i pozdrawiam.
#2017-03-15 07:13:40 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

Cześć. Znalazłem jakiś czas temu sklep online gdzie mają niedrogie i porządne koła łańcuchowe. Zamówiłem dla sprawdzenia kilka sztuk i okazały się bardzo solidne a cena o wiele niższa niż w sklepie z którym dotychczas współrpacowałem. Link - http://www.abcnc.pl/lancuchy-i-kola. Na stronie powinny być wszystkie detale odnośnie wymiarów i pozostałe dane, jakby coś było nie tak to pisz do obsługi bo jest bardzo pomocna. Pozdrawiam.

#2017-03-15 08:00:45 

nektarynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Kępno

Wiek: 50

Super. Serdeczne dzięki za pomoc, dokładnie takich informacji potrzebowałam. Przyznam szczerze że nie sądziłam że ktokolwiek mi odpisze bo róznie to bywa na tych forach dlatego tym bardziej jestem wdzieczna ze chcialo ci sie napisać.
#2017-03-15 09:52:24 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

Dbam o dobrą karmę. Dziś ja pomogę Tobie a jutro może Ty mnie. W każdym razie mam nadzieje ze bedziesz zadowolona. 3maj się i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015