#2017-03-14 21:03:35 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

witam, za kilka tygodni otwieram swoją własną pizzerię w rodzinnym mieście i zastanawiam się, czy muszę mieć nad piecem (nie jest jakiś spektakularnie ogromny bo to mała knajpka) specjalny okap? Będę wdzięczny za wasze opinie!
#2017-03-14 21:22:43 

nektarynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Kępno

Wiek: 50

cóż w zasadzie to z okapami gastronomicznymi, jest jak z tymi kuchennymi które mamy w domu. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie braku tego wyposażenia. Mówię ci to ja, kucharka z powołania i z dużym doświadczeniem. Najlepiej wybierz sobie coś pasującego do twojego zaplecza w tym sklepie https://probox.pl/kategoria-produktu/70/okapy, który ma absolutnie najlepszy asortyment w Polsce. Na dwieście procent z tego co oferują, znajdziesz coś ci odpowiadającego.
#2017-03-14 22:49:15 

Machiavelli

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Lipno

Wiek: 26

no stary pewnie że powinieneś, chyba że masz w nosie klientów którzy będą wiać od zapachów przypalonego spodu ciasta na pizze. Nie ryzykuj tego chłopie.
#2017-03-15 01:47:44 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

taki okap jest ważny, i to nie istotne czy prowadzimy mniejszą albo większą gastronomię. Pamiętaj też o tym, aby mieć wyłapywacz tłuszczu. Ja mam taki wyłapywacz zamontowany właśnie na okapie. Koszty nie są duże, a efekt jest taki, że jak wchodzisz to nie czuć żeby cokolwiek się przypalało, no w twoim przypadku przypiekało.
#2017-03-15 03:39:38 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

oczywiście że okap musi być. Wydaje mi się, że gdybys go nie miał, to sanepid mógł by się doczepić do ciebie i bardzo możliwe, że miał byś jakieś nieprzyjemności. Po co ci takie przygody.
#2017-03-15 04:16:43 

drukarka

Użytkownik

Posty: 11

Skąd: Łomża

Wiek: 29

ja mam w restauracji taki okap indukcyjny i sprawdza się znakomicie. Bardzo polecam, bo od trzech lat częstego używania nie psuje się w ogóle.
#2017-03-15 05:17:34 

PikoPiko

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 34

wybieraj te nierdzewne okapy, bo są zdecydowanie najlepsze i idealnie sprawdzają się właśnie w prowadzeniu punktu gastronomicznego gdzie przez wiele godzin panują trudne warunki. Posłuży ci taki okap na pewno dobrych kilka lat.
#2017-03-15 07:33:56 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

ja się porwałam właśnie na pizzerie bez okapu nad piecem i szybko musiałam naprawiać ten błąd. Z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że się niestety nie da bez okapu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015