#2017-03-10 07:07:11 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Witam. chciałbym zainwestować w jakiś fajny obraz na płótnie, złożony ze zdjęć itp. co myślicie o tego typu prezentach? Bo miałby to być prezent dla mojej dziewczyny z okazji urodzin. Ona interesuje się fotografią i ogólnie mega lubi takie rzeczy no i pomyślałem sobie, że może ją zaskoczę. Co o tym myślicie? Dobry pomysł, czy lepiej pomyśleć o czymś innym? A tak w ogóle to gdzie byłoby rozsądnie kupić jakiś taki obraz? Potraficie coś polecić?
#2017-03-10 08:41:45 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

jak zależy Ci na takim dobrym obrazie ze zdjęć to bez wątpienia musisz rozważyć zakup jednego na tej stronie: http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas ;) tam jest jednak mega wielki i satysfakcjonujący wybór różnych obrazów tego typu, ale też nie tylko. Stronka jest bardzo fajna, można tam naprawdę wyhaczyć wiele innowacyjnych rzeczy, obrazów, naklejek, dodatków…to prawdziwa kopalnia dla ludzi z fantazją i wyobraźnią, bo można zaprojektować dużo rzeczy w domu na nowoczesny i super design ;)
#2017-03-10 10:00:47 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

Nic dodać, nic ująć ;) mam całkowicie takie samo myślenie jak kolega wyżej i gorąco mogę polecić stronkę naklejkomania.eu tam naprawdę mają super rzeczy na sprzedaż i mega się opłaca robić u nich zakupy ;) ja sama kupiłam sobie naklejki na ścianę i taki extra napis do sypialni.. super to się prezentuje ;)
#2017-03-10 10:10:27 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

no ja też kupię chyba swojej narzeczonej coś podobnego, bo jednak mega lubi tego typu dodatki ;) no i ma artystyczną duszę to podwójnie raczej doceni ;)
#2017-03-10 12:01:55 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

no mi też się bardzo podobają takie rzeczy! O lol ale by fajnie wyglądały niektóre naklejki u nas w domu!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015