#2017-03-10 02:48:05 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

tak jak w temacie.;) z waszej perspektywy, czy współczesne systemy informatyczne do sterowania magazynem są wybawieniem czy może raczej przekleństwem? Jak się wam z nimi współpracuje? Nie przeszkadza wam ten bardzo wysoki poziom zinformatyzowania wszystkiego na magazynie? Zachęcam do dyskusji…
#2017-03-10 05:28:56 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

dlaczego miałoby mi to przeszkadzać? Nie mam z tym żadnych problemów, raczej cieszę się, że technologie dają tyle fajnych opcji dla firm. Zresztą teraz nie tylko na magazynie, ale wszędzie są takie zagwozdki informatyczne i człowiek po prostu bardzo się do nich przyzwyczaja.
#2017-03-10 08:22:44 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

a ja czasem jestem zaniepokojona, wydaje mi się, że trochę za bardzo się wszyscy przyzwyczailiśmy… gdyby nie te systemy technologiczne to przecież firmy praktycznie z dnia na dzień by wpadły w totalny chaos. To jest już uzależnienie!
#2017-03-10 08:49:32 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

wszystko ma swoje dobre i złe strony. Ale na pewno magazynowe systemy informatyczne są dzisiaj po prostu koniecznością. Inaczej nie da się szybko i sprawnie zarządzać magazynem, nadążyć za oczekiwaniami klientów. Ostatnio załatwiałem system wms z tej firmy http://www.hkk-consult.pl/, no i jak patrzę na statystyki to widzę spore różnice. Wskaźniki idą w górę…
#2017-03-10 10:31:39 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

zgadzam się, wszystko ma dobre i złe strony. Ciężko wyrokować. Tak czy siak z tendencją się nie da wygrać.
#2017-03-10 11:21:33 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

mam podobne przemyślenia. Nie jestem przekonany czy idziemy w dobrą stronę, ale wiem, że systemy są konieczne, bo trzeba trzymać wysokie tempo i zadowalać swoich klientów. Bez systemu to nie byłoby możliwe…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015