#2017-03-09 03:56:26 

Cukiereczek

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Gdańsk

Wiek: 31

Przenoszę się do Stargardu, bo zaczynam pracę w tutejszym liceum. Chciałabym kupić jakieś ładne mieszkanko w spokojnej dzielnicy. Powiedzmy, że Stargard znam trochę powierzchownie (głównie starówkę, wyszyńskiego i szczecińską), więc mam nadizeję, że podpowiecie mi, gdzie najlepiej kupić mieszkanie i gdzie znajdę jakieś fajne oferty :)
#2017-03-09 04:49:23 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Zdecydowanie do jednego z najspokojniejszych rejonów Stargardu należy osiedle Zachód, Pyrzyckie, Letnie, Lotnisko nie jest złe, tylko trochę daleko. Ja sam mieszkam na Pogodnej, bardzo przyjemna część osiedla Letniego :) Blisko do sklepów, a też i do centrum tak naprawdę kilka kroków.
#2017-03-09 06:15:15 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

Ja sama bardzo lubię naszą Starówkę, ale oczywiście zgodzę się z kolegą co do reszty dzielnic. A co do ofert mieszkań na sprzedaż w Stargardzie to proponuję zajrzeć na stronę http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html. Mają sporo ciekawych ofert, którym warto się przjrzeć.
#2017-03-09 07:40:03 

Cukiereczek

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Gdańsk

Wiek: 31

Zajrzałam sobie na mapę i w gruncie rzeczy chyba najlepsze byłoby rzeczywiście to osiedle Zachód albo Starówka, bo miałabym najbliżej do tej szkoły. A ta firma to w ogóle jakieś biuro pośrednictwa, tak?
#2017-03-09 08:58:33 

Marlenka

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Gdynia

Wiek: 27

Tak ta, oni działają w naszym regionie. Zajmują się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, obejmując przy tym też wynajem mieszkań. Sprawdzałam już kilka takich firm, ale nigdzie nie znalazłam lepszych propozycj, jak unich.
#2017-03-09 11:44:26 

Cukiereczek

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Gdańsk

Wiek: 31

Ekstra :) Dziękuję i pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015