#2017-03-05 23:54:21 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Mam może dość powszechny problem, niemniej jednak nie ukrywam, że bardzo utrudnia życie. Nie tylko moje życie, ale nasze wspólne – moje i narzeczonego. Wiedziałam od zawsze, że mężczyźni mają kompleksy na punkcie swoich członków, jednak nie wiedziałam, że do tego stopnia. Ja jestem zadowolona ze swojego życia seksualnego, choć nie ukrywam, że nasz seks mógłby być dłuższy. Mój narzeczony jest bardzo nieszczęśliwy i obawiam się że ma początki depresji, wszystko przez seks. Szukając w Internecie specyfików zwalczających nasz problem, natknęłam się na polecaną firmę. Konkretnie żel. Czy uważacie że to dobry prezent dla narzeczonego?
#2017-03-06 01:52:35 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Ja nie chciałbym, aby moja narzeczona dawała mi taki prezent. Owszem, w takiej sytuacji szukałbym pomocy, ale kupiłbym taki specyfik samodzielnie.
#2017-03-06 03:07:48 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Zgodzę się z kolegą powyżej, taki prezent od narzeczonej owszem jest na pewno rozwiązaniem wielu problemów i początkiem nowego, długiego i satysfakcjonującego dla obu stron seksu.
#2017-03-06 05:08:26 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

Zakup żelu na potencję to chyba najlepsze, co możecie w tej sytuacji zrobić. Sam stosowałem ten specyfik i widzę efekty, już niedługo po rozpoczęciu stosowania go. Współczuję Twojemu narzeczonemu, bo wiem, że przechodzi okropne katusze. Jednocześnie zazdroszczę mu, bo wcześnie zauważyłaś problem i możesz go uratować nawet od depresji.
#2017-03-06 07:04:07 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Nie rozumiem osób które piszą, że to nie jest dobry pomysł na prezent. To z powodu męskiej dumy? Przecież to dobrze, że kobieta się stara i chce, by mężczyźnie było jak najlepiej.
#2017-03-06 07:46:03 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Po prostu trzeba postarać się jakoś delikatnie to załatwić.
#2017-03-06 08:14:49 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

Ja kupiłam dla swojego chłopaka gel Orgasm Control. Czy pogniewał się na mnie za to? Wcale. Kupiłam go na stronie: http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Zależało mi bowiem na dyskrecji.
#2017-03-06 09:08:21 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Kupię go więc, widziałam że można go dostać online. Mam nadzieję, że na mojego mężczyznę podziała i będzie mógł on także cieszyć się seksem i czuć się dobrze we własnej skórze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015