#2017-02-28 22:10:15 

deep

Użytkownik

Moja jedyna córka wychodzi za mąż. Już wszystko postanowione, zaklepane i czas zając się organizacją. Mamy sale, mamy datę, żona z córą biegają za sukienką i tymi wszystkimi tam ozdobami, a ja zajmuję się rozrywką. Więc sami rozumiecie, że zadanie bardzo ważne, w końcu to wesele. Imprezy takiej nigdy wcześniej nie organizowałem, więc postanowiłem zwrócić się po pomoc i poszukać namiarów na jakiegoś grajka fajnego tutaj. Polećcie mi więc jak możecie jakiegoś sprawdzonego dja wodzireja, co zagra na weselu mojej córki we Wrocławiu.
#2017-02-28 23:45:42 

Marlenka

Użytkownik

Gratuluję i panu i córce! To będzie naprawdę wielki i piękny dzień, tego przynajmniej Wam życzę! Niestety dj wodzirej nie jest mi żaden dobry znany, ale liczę, że ktoś inny pana uratuje!
#2017-03-01 01:22:02 

deep

Użytkownik

Dziękuję bardzo i też mam taką nadzieję.
#2017-03-01 01:36:35 

Machiavelli

Użytkownik

To może ja poratuje i podeślę link: http://www.dejavuart.pl/dj-wroclaw.html. Firma sprawdzona i to nie raz, bo grali na dwóch weselach moich dzieci i jeszcze wcześniej na innych w rodzinie (dostaliśmy namiary właśnie od rodziny, z polecenia). Naprawdę rewelacyjni są, dobrze dogadują się z gośćmi, wymyślają zabawy i różne atrakcje no i muzyka jest odpowiednia dla wszystkich, taka że każdy może się bawić świetnie. Więc jeśli dobry DJ wodzirej we Wrocławiu to oni są moim zdaniem najlepsi. Tylko niech pan jak najszybciej do nich się odezwie, bo są rozchwytywani i żeby termin był wolny!
#2017-03-01 04:27:21 

deep

Użytkownik

Tak zrobię, zaraz sobie sprawdzę co tam mają na stronie i zadzwonię żeby pogadać i może od razu się dogadać, dziękuję bardzo dobry człowieku za pomoc!
#2017-03-01 06:31:20 

Machiavelli

Użytkownik

A nie ma za co, bawcie się dobrze i cieszcie, bo wesele i wydawanie córki za mąż to piękny czas, cudowny dzień, pełen radości i szczęścia. Życzę żeby u was też tak było.
#2017-03-01 09:03:57 

deep

Użytkownik

Dziękujemy bardzo za życzenia, liczę że tak właśnie będzie, pięknie i szczęśliwie jak jeszcze nigdy. Chociaż trochę człowiekowi się łezka w oku kręci, że dziecko z gniazdka wyfruwa i rodzinę swoją zakłada… Ale to chyba bardziej ze wzruszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015