#2017-02-27 06:57:38 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

Cześć. Mam pewien problem.. otóż od kilku tygodni strasznie zaczęły mi wypadać włosy.. to duży kłopot i stres dla mnie bo nie chcę bynajmniej wyłysieć. Pomyślałem, że to może wina szamponu bo mam byle jaki i to też może mieć jakieś znaczenie. Może ktoś z was będzie w stanie mi coś dobrego zarekomendować? Bardzo was proszę o porady.. z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2017-02-27 09:34:49 

Nikiel

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 26

ja mam ten sam problem jak ty i musze ci powiedzieć, że długo szukałem szamponu do wypadających włosów. Dopiero ten zacząłem używać: https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html i naprawdę pomógł na mój problem. Włosy praktycznie przestały wypadać, a nie raz przed użyciem miałem tak, że budziłem się rano, masa włosów na poduszce i stres, że ołysieje.. ale na szczęście to już przeszło do historii, bo mega dużo daje ten szampon. Także naprawdę bardzo polecam i mam nadzieję, że też wyzbędziesz się problemu wypadających włosów.
#2017-02-27 10:01:49 

PikoPiko

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 34

Więc mówicie, że ten szampon pomaga? To też w takim wypadku kupię, bo robią mi się coraz większe zakola i chciałbym spowolnić choć trochę okres łysienia..może mi się to uda
#2017-02-27 11:22:28 

Machiavelli

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Lipno

Wiek: 26

ten szampon jest mega dobry, mam go od dawna, nic przed nim mi nie pomagało, ale jednak jak ten zaczalemuzywac to jest wielka poprawa i wlosy nie wypadają
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015