#2016-12-29 06:26:59 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Na oponach zimowych spoczywa duża odpowiedzialność. To właśnie one muszą poradzić sobie ze śniegiem, błotem, gołoledzią, która występuje na przemian z suchą nawierzchnią. Są to trudne warunki atmosferyczne więc wiadomo, iż nie wszystkie opony poradzą sobie nienagannie. W związku z tym szukam opon Bridgestone, na których mogę bezpiecznie i wygodnie przejeździć całą zimę. Słyszałem że ten producent słynie z dobrej jakości opon.
#2016-12-29 08:59:44 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Na oponach ze sklepu sklep.opony-kunicki.pl przejeździsz nawet więcej niż jedną zimę. Twoje oczekiwania są dość typowe jak na kierowcę i producent bierze to pod uwagę, dobierając asortyment. Firma Bridgestone opony zimowe oddaje do sklepu w stanie idealnym, dopracowanym – dzięki czemu będziesz zadowolony i z pewnością odczujesz różnicę między tymi oponami, a tymi, które użytkowałeś przedtem.
#2016-12-29 10:07:37 

Machiavelli

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Lipno

Wiek: 26

Wejdź na stronę: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-bridgestone-zimowe i wybierz odpowiedni rozmiar opon. Producent Bridgestone opony zimowe produkuje w przeróżnych wersjach, stąd tak duży wybór opon.
#2016-12-29 10:33:30 

nektarynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Kępno

Wiek: 50

Ja nie jeżdżę samochodem zbyt wiele, dlatego zdecydowałam się wybrać pierwsze lepsze – w tym przypadku najtańsze – opony. Padło na model Blizzak LM-30. Przyznam, że jestem zdumiona. Te opony przeszły moje oczekiwania.
#2016-12-29 11:00:17 

szczur

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Lubin

Wiek: 38

Dla bardziej wymagających polecałbym model LM25-4. Produkt ten jest objęty aż czteroletnią gwarancją.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015