#2016-12-27 06:07:25 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Co sie lepiej opłaca, naprawić czy od razu wymienić tylną belkę w Citroenie? Wiem, że musze to zrobić, tylko troszkę przeraża mnie koszt i ogólne opinie o warsztatach, które się zajmują naprawami.
#2016-12-27 08:48:52 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Jak masz jakiś sprawdzony warsztat to mozesz u nich spróbować. Ważne, żeby to był warsztat, który specjalizuje się w naprawach aut francuskich. Ogólnie sam demontaż całej belki w Citroenach nie jest jakiś szczególnie skomplikowany i łatwo to zrobić, także koszt też nie powinien być bardzo wygórowany. Jeśli belka jest w kiepskim stanie to najlepiej wymienić ją na nową. Jak do wymiany są tylko jkaies pojedyncze elementy, to warto zastanawoić się nad naprawą, ale o tym powiedzą Ci dopiero w warsztacie.
#2016-12-27 10:27:09 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Ja miałam pecha natknąc się na takich naciągaczy, którzy mieli naprawic mojego Peugeota za male pieniądze. Ostatecznie i tak musiałam jechac do normalnego serwisu. Kosztowało dużo drożej, ale teraz podobno będe miała już spokój na kilka dobrych lat. Na razie minał rok, co prawda dużo nie jeżdze, ale póki co wszytko jest ok. Także ogólnie radze robic u fachowców, a nie u pierwszych lepszych mechaników z łapanki.
#2016-12-27 10:51:16 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

Możesz sprawdzić sobie ceny w serwisie http://tylnabelka.com/. Ta firma specjalizuje się w regeneracjach tylnych belek do aut francuskich, do Peugeotów, Citroenów i Renault. Jak zamówisz taką belkę po regeneracji to dostajesz produkt objęty trzyletnią gwarancją bez limitu kilometrów. Zregenerowana belka ma wymienione czopy, łożyska, uszczelniacze no i inne elementy, które trzeba naprawić lub wymienić. Także dostajesz w odpowiednio zregenerowany element a nic coś, co za chwilę znowu będziesz musiał naprawiać.
#2016-12-27 13:38:59 

Pablo

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Konin

Wiek: 23

Jak masz pewny warsztat to możesz próbować naprawiać. Jak już belka jest zużyta, no t bez regeneracji i tak się nie obejdzie. W tej wcześniej wspomnianej firmie, mają całkiem dobre ceny, przynajmniej jeśli chodzi o taki element jak tylna belka Citroen ma akurat raczej krótki limit przebiegu, jesli chodzi o tylną belkę, także naprawiać raczej się nie opłaca, lepiej od razu brac coś po regeneracji. Tutaj http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-berlingo/ masz cennik do Citroena Berlingo. Jak interesuje Cię coś innego wystarczy dzwonić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015