#2016-11-28 04:14:41 

Rozgadana

Użytkownik

Witajcie użytkownicy. Musiałam założyć temat, bo po wielkich próbach odszukania inspiracji jakoś nie udało mi się tego wykonać. Szukam propozycji na dekoracje, które mógłby być elementem nowoczesnej aranżacji wnętrza. Chciałabym nieco podkreślić szlachetność wystroju, ale także i pozostać przy nowoczesnym wizerunku, który jak wiadomo jest bardzo prosty i raczej mało ozdobny. Jeśli macie jakieś ciekawe podpowiedzi to nie bójcie się je tu prezentować. Pozdrowienia
#2016-11-28 07:13:05 

bored

Użytkownik

Witaj. Jak dla mnie najbardziej ozdobne są satynowe farby do ścian. Może to mało odkrywcze, ale takie tło matowe świetnie się komponuje z nowoczesnymi dodatkami. Do tego można by było dodać ozdobne konglomeraty, na przykład w postaci parapetów czy blatów. Tutaj masz bardzo dobrej jakości materiały dekoracyjne z konglomeratów http://ega.pl/oferta/konglomeraty/. Mnie osobiście bardzo się podobają. Jeśli masz aneks kuchenny tym bardziej bym coś takiego wykorzystał w celu dekoracji.
#2016-11-28 08:31:57 

Żmija

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Mnie najbardziej podoba się kamień spiekany. W szczególności poleciłabym taki materiał jak Lux-moca idealny do nowoczesnych wnętrz. Daje namiar by można było sobie dokładniej obejrzeć http://ega.pl/oferta/kamien-spiekany/lux-moca/. Bardzo elegancki i świetnie pasuje zarówno do pokoju jak i kuchni. Dekorowanie nim ściany, posadzek czy blatów to czysta przyjemność dla oka. Moi znajomi takie mają, do dziś nie mogę się napatrzeć na te piękne parapety i blaty jak do nich przychodzę.
#2016-11-28 08:49:34 

Nikiel

Użytkownik

Mnie się najbardziej podobają piaskowce. Na ścianach zwłaszcza te białe doskonale pasują do fioletu, kawy z mlekiem, czy żółcieni. Wydaje mi się, że w ten sposób można najlepiej sobie udekorować mieszkanie czy dom.
#2016-11-28 09:13:44 

Marlenka

Użytkownik

Witam. Ja poleciłabym wam zajrzeć sobie na stronę ega.pl tam mają duży wybór dekoracji kamiennych idealnie dostosowanych do ścian, parapetów, blatów czy w formie fasad lub posadzek. Moja kumpela kupowała tam materiał na schody. Są piękną ozdobą jej domu.
#2016-11-28 11:08:48 

szczur

Użytkownik

Piaskowiec! Najlepszy dekor!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015