#2016-11-25 03:35:12 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

No co tam u Was słychać? Bo u mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Mam nadzieję, że u Was dokładnie w takim samym. Mam tutaj pytanko, na które bym chciała od Was odpowiedź uzyskać. Chodzi mi o wykładzinę. Taką z pcv. Gdzie ja mogę ją dostać?
#2016-11-25 05:35:29 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Jak chcesz taką wykładzinę z pcv to polecam Ci zajrzeć na stronę wykladziny.net i tam zobaczyć, jakie są w Warszawie wykładziny pcv, które się cieszą ostatnio sporym zainteresowaniem. No po prostu ludzie wykupują jakoś masowo, jakby wszyscy nagle zechcieli sobie podłogi w domach wymieniać.
#2016-11-25 06:38:17 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

A ja nie jestem fanem tych z pcv. Ja tam wolę kupić w Gdańsku dywanową wykładzinę, która jest mięciutka. I jak w domu założysz taką, to nawet boso można sobie chodzić i nic się nie stanie z nogami. Bo cieplutko i fajnie. A na pcv to zimno i jakoś tak…
#2016-11-25 07:25:19 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Ale ja to nie do domu chce. Tylko do biura. A w biurze to raczej nikt boso nie będzie chodzić, a taką z pcv to jednak jest łatwiej posprzątać niż dywan, wiadomo. A ludzie tu rożni pracują i różne rzeczy na butach potem do biura wnoszą, więc wiesz…
#2016-11-25 08:47:54 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

No rozumiem to doskonale. Taki problem to rzeczywiście jest poważna sprawa. No to polecam Ci zajrzeć do Poznania wykładziny biurowe tam można w naprawdę świetnych okazjach zakupić i się cieszyć z tego, że tak dobrze wyląda
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015