#2016-08-30 03:58:20 

szczur

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Lubin

Wiek: 38

Pytanie mam :P Bo chcę sobie sprawić nowe auto po tym jak moja żona próbowała je kompletnie zniszczyć. Przesadzam, ale jest parę rysek… : ( A poza tym już i tak czas na wymianę, choć jestem drugim właścicielem i samochód ma 9 lat. Chcę gdzieś sprzedac auto w calkiem dobrej cenie. Gdzie tak zrobie? Jaka firma sprawnie skupuje używane auta w Poznaniu?
#2016-08-30 06:04:37 

Pablo

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Konin

Wiek: 23

Jak jesteś dopiero drugim właścicielem to możesz liczyc na dobra cene. Tylko ze i tak wszystko zalezy od tego jak samochod jest utrzymany i jak technicznie chodzi. No i od tego jak często pożyczałeś go zonie :P hehe Ja jak sprzedawałem to korzystałem z tej firmy http://superautomarket.pl/poznan/ i możesz tam poczytac jak u nich wyglada transakcja sprzedazy-kupna. Oni kupują rózne auta, takie do 13 lat osobówki, no ale też dostawcze i… takie z dawnych czasów, ale to typowo pod pasjonatów bo jednak malo kto chce wydawac tyle kasy na samochod żeby potem z nim bawic się rok lub dwa lata w warsztacie samochodowym i naprawiac.
#2016-08-30 08:07:17 

deep

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Kowal

Wiek: 20

Szukaj tam gdzie dajanawyjzszacene i nie boj się porywnywac wycen bo jednak to twoja kasa i to ci się należy : ) To moje zdanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015