#2016-07-21 03:42:12 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Siemanko. Interesują mnie opony letnie Online znalazłem już pewien szerszy wybór ich, ale nie mogę się raczej zdecydować na to, które są lepsze. Jakie Wy polecacie?
#2016-07-21 04:09:16 

Rozgadana

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Jastrzębia Góra

Wiek: 30

Hej! Dla mnie najlepiej spisują się opony continental. Jeżdże na nic od lat. Mam zarówno komplet zimowy, jak i letni tych opon, iwęc co nieco mogę powiedzieć o tej firmie. :) Mam je zarówno w swoim samochodzie, jaki żony. Od momentu zainstalowania wydaje się, jakby się jechalo zupełnie nowym samochodem, który trzyma się ulicy jak na kleju.
#2016-07-21 05:06:40 

raper

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Jeśli chodzi o ogumienie, to wyłącznie goodyear opony. Są to jedne z najlepszych gum do samochodów, które biją w testach na głowę inne marki i żadna firma specjalnie nie może im dorównywać. Zrestą, to też wieloletnie doświadczenie na tych oponach ;)
#2016-07-21 07:49:35 

Żmija

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 18

A może warto pomyśleć o Michelinach? Ja mam ich zimowki i zauważyłam znaczną poprawię na czas jazdy kiedy się na nich jedzie. Możnaje kupić w sklepie internetowym Opony Kunicki, który oferuje je w wyjątkowo dobrych cenac.
#2016-07-21 09:32:22 

bored

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraśnik

Wiek: 43

Fakt, że ja też właśnie myślałem, by wziac opony letnie Michelin. Raz, że czytałem o nich sporo, dwa, że kolega sobie je chwali, bo jeździ na nich od pewnego, dłuższego czasu. Goodyear też mnie kusił, jednak myślę, że Michelin będzie najlepszym wyobrem dla mojego samochodu. Dzięki ludzie za rozowę. Temat można zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015