#2016-04-14 03:17:39 

Pablo

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Konin

Wiek: 23

Cześć. Mam w szkole średniej duży projekt do wykonania. Temat dotyczy szeroko pojętych egzaminów z języka angielskiego. Ma być rozbudowane wypracowanie na ten temat wraz z prezentacją. Wyszukałem już sporo danych nt. egzaminów Cambridge Engglish czy Pearson ale uwagę moją zwróciła wzmianka o egzaminach JETSET. Czy ktoś orientuje się o co chodzi? Być może uwzględnię te egzaminy w mojej pracy o ile dowiem się czegoś więcej. Zależy mi na tym, żeby ta praca była naprawdę dobra.
#2016-04-14 04:59:20 

Pyskata

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Chorzów

Wiek: 32

Cześć, to może ja się wypowiem na ten temat jako, że ostatnimi czasy czytałam sporo o różnych egzaminach z języka angielskiego ponieważ dwa lata temu szukałam informacji na temat egzaminów Cambridge dla dzieci i młodzieży, a dla siebie chciałam się dowiedzieć co mi daje egzamin FCE i sporo informacji znalazłam na https://fce.pl ale ze względu na to, że Twoje pytanie nie dotyczy Cambridge English to poszperałam trochę w Internecie i znalazłam kilka informacji. Tak więc JETSET czyli w rozwinięciu Junior English Tests and Senior English Tests to potwierdzenie kwalifikacji językowych z języka angielskiego. Zostały one zaprojektowane tak, aby szczegółowo ocenić zdolność kandydatów w komunikowaniu się w języku angielskim. Kwalifikacje są dostępne na siedmiu różnych poziomach. Każdy poziom składa się z trzech obowiązkowych elementów. Obejmują one sprawdzenie umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania. Każdy poziom JET SET jest niezależnym sprawdzianem kwalifikacji. Są one oddzielnie certyfikowane. Poziomy od 2 do 6 JET i SET zostały ściśle powiązane z poziomami od A1 do B2 wg CEFR. Poziomy te również uzyskały akredytację UK Qualifications and Curriculum Authority. Kwalifikacje te zostały dostosowane do punktów systemu UK Border Agency. Są wartościowe, ponieważ są one dostępne i uznawane na całym świecie.

#2016-04-14 07:29:53 

Pablo

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Konin

Wiek: 23

Dzięki Ci za link i informacje o JETSET. To wystarczy mi aby dokończyć pracę i oddać ją w terminie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015